Sklep zdrowe gary - produkty ekologiczne wrocław, zdrowa żywność wrocław, produkty bezglutenowe wrocław, żywność ekologiczna wrocaw, sklep ekologiczny wrocław, zdrowe jedzenie wrocław, bio sklep wrocław, zdrowa żywność online

biuro rachunkowe Wrocław

skateshop online, hip hop sklep, bluza ganja mafia, demonologia sklep, snapback, koszulka elpolako, t-shirt koka, nerka dill, spodnie dresowe wsrh, saszetka diemente wear, bluza prosto, stoprocent wrocław, ssg wyprzedaż.

Sklep agustoshop.pl - kuchnia molekularna tekstury, szkło barowe sklep

facebook
  • Plan zajęć

    GRUPA POCZĄTKUJĄCAX

    PONIEDZIAŁEK

    WTOREK16:00 - 18:00

    ŚRODA

    CZWARTEK16:30 - 18:00

    PIĄTEK

    SOBOTA09:00 - 12:30

    NIEDZIELA

  • +48 501 381 215
  • Kontakt

    Wrocławski Sportowy Klub Taekwon-do I.T.F. X

    Adres korespondencyjnyBystrzycka 75/7,
    54-215 Wrocław

    TreningiSzkoła Podstawowa nr 38,
    ul. Horbaczewskiego 61,
    54-215 Wrocław

    Kontakt

    Sending your message. Please wait...

    Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

    There was a problem sending your message. Please try again.

    Please complete all the fields in the form before sending.

Pierwszy dzień zawodów Viking Cup za nami

  • 04 - 04 - 2009

    Zakończył się właśnie pierwszy dzień zawodów Viking Cup 2009. O medale w układach walczyli zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych, oraz odbyły się pojedynki juniorów i seniorów w kategorii stopni uczniowskich.

    Wśród dzisiejszych medalistów nie zabrakło zawodników WSKT. Na najwyższym miejscu stanęli Adam Szulc, Daniel Turski i Malwina Cyran (zdobywczyni srebrnego medalu w konkurencji układów i złotego w konkurencji walk).

  •  

     

    dsc_8436Jutrzejszy dzień to pojedynki juniorów i seniorów stopni mistrzowskich.

    Medale:

    Złote:

    1. Malwina Cyran " walki do 55kg
    2. Adam Szulc - układy mistrzowskie
    3. Daniel Turski " walki pow. 70kg

    Srebrne:

    1. Marcin Kozior " walki do 63kg
    2. Malwina Cyran " układy uczniowskie

    Brązowe:

    1. Karolina Gębska " walki do 55kg

    Zakończone konkurencje:

    Tul TOP "A-B", Female 3-6 Dan
    1.  Petra DYDISZKO,   Skövde TKD Club
    2.  Heli KARJALAINEN,   Finland National Team
    3.  Joanna LIPA,   LSK Lublin
    3.  Jill SOMMERVILLE,   ITF Scotland
    Tul TOP "A", Male 4-6 Dan
    1.  Hong LOOI,   Rivervalley TKD
    2.  Jani TURUNEN,   Finland National Team
    3.  Uros BERNARD,   SC Hyong Celje
    3.  Adrian BYRNE,   Midwest TKD
    Tul TOP "B", Male 3 Dan
    1.  Arne WITZO,   NTN Central TKD
    2.  Ismo MÄKINEN,   Finland National Team
    3.  Devis BIACCO,   TKD Academy
    3.  Arto ALA-HÄIVÄLÄ,   Södermalms TKD Stockholm
    Tul TOP "C", Female 2 Dan
    1.  Pauliina HEISKANEN,   Finland National Team
    2.  Anja KÄRKI,   Finland National Team
    3.  Viveka STRÖCK,   Fighter TKD Club
    3.  Anja BERTELSEN,   NTN Central TKD
    Tul TOP "C", Male 2 Dan
    1.  Aleksander ARONSEN,   NTN Central TKD
    2.  Stian BRINGSLID,   NTN Central TKD
    3.  Remi LIAN,   More/Romsdal NTN
    3.  Markus YANG LARSEN,   NTN East Norway
    Tul TOP "D", Female 1 Dan
    1.  Marzanna PAWLIK,   Dolny Slask TKD
    2.  Sofia LOTF,   Skövde TKD Club
    3.  Henna MAJANEN,   Finland National Team
    3.  Lise FJELL,   NTN East Norway
    Tul TOP "D", Male 1 Dan
    1.  Dag Jomar ROSSLER,   NTN Central TKD
    2.  Per Einar TANDE,   NTN Central TKD
    3.  Andres GOMES,   All Russian TKD Fed.
    3.  Erlend TANDE,   More/Romsdal NTN
    Tul TOP jun, Female 1-3 Dan
    1.  Madeleine LIND,   Team West NTN
    2.  Agnieszka AZIEWICZ,   Dolny Slask TKD
    3.  Jasamin KARIM,   Nibun Leipzig
    3.  Vanessa WORBS,   Nibun Leipzig
    Tul TOP jun, Male 1-3 Dan
    1.  Adam SZULC,   Dolny Slask TKD
    2.  Gawel SZCZESNY,   Dolny Slask TKD
    3.  Espen DRANGE,   Team West NTN
    3.  Roman SATASHOV,   All Russian TKD Fed.
    Tul HIGH, Female 2-1 Kup
    1.  Aino JUVONEN,   Tampere TKD
    2.  Ulrica "HMAN,   Skövde TKD Club
    3.  Aina LEEREGGEN,   NTN Central TKD
    3.  Agata SIPTA,   LSK Lublin
    Tul HIGH, Male 2-1 Kup
    1.  Vesa TIMONEN,   Vantaan TKD
    2.  Jimmie LID"N,   Mariestad TKD Club
    3.  Magnus SUNDELIN,   More/Romsdal NTN
    3.  Magnus SUNDSFJORD,   Rogaland TKD
    Tul HIGH jun, Female 2-1 Kup
    1.  Trine HAMMERO,   More/Romsdal NTN
    2.  Lise GRONNESBY,   NTN Central TKD
    3.  Iselin FJELDBERG,   Team West NTN
    3.  Maria MATHISEN,   NTN Central TKD
    Tul HIGH jun, Male 2-1 Kup
    1.  Henrick-Emil EDVARDSEN,   NTN East Norway
    2.  Jozsef TOTH,   Buday TKD
    3.  Krystian MARZEC,   Dolny Slask TKD
    3.  Jari RAMBERG,   TKD Akatemia
    Tul MEDIUM, Female 5-3 Kup
    1.  Henna Rika ASPLUND,   Helsinki University
    2.  Jennifer ALMGREN,   Mölndal TKD Klubb
    3.  Elena KUZINA,   All Russian TKD Fed.
    3.  Maria HOVELIUS,   Ljungby TKD ITF
    Tul MEDIUM, Male 5-3 Kup
    1.  Trane MALMIN,   NTN East Norway
    2.  Lavin KORDU,   NTN East Norway
    3.  Truls LYNG"S,   NTN East Norway
    3.  Trond TERTNES,   NTN East Norway
    Tul MEDIUM jun, Female 5-3 Kup
    1.  Nita METTINEN,   Tampere TKD
    2.  Malwina CYRAN,   Dolny Slask TKD
    3.  Linda-Le ROSENQVIST,   Frölunda TKD Klubb
    3.  Julia ANDERSSON,   Skövde TKD Club
    Tul MEDIUM jun, Male 5-3 Kup
    1.  Eero PEHKONEN,   TKD Center
    2.  Grzegorz ZAJAC,   Dolny Slask TKD
    3.  Fredrik FOSS,   Mariestad TKD Club
    3.  Philip LECAROS,   Skövde TKD Club
    Sparring HIGH, Female -52/-58 kg
    1.  Aino JUVONEN,   Tampere TKD
    2.  Kim AMPRAZIS,   Frölunda TKD Klubb
    3.  Agata SIPTA,   LSK Lublin
    3.  Dejana GAJDASEVIC,   NTN Central TKD
    Sparring HIGH, Female -63/-70 kg
    1.  Izabela DZIOPA,   Dolny Slask TKD
    2.  Camilla TUFTE SAND,   NTN East Norway
    3.  Edith FLISRAM,   Team West NTN
    Sparring HIGH, Male -63/-71 kg
    1.  Magnus SUNDELIN,   More/Romsdal NTN
    2.  Sami SOHKANEN,   Vantaan TKD
    3.  Magnus SUNDSFJORD,   Rogaland TKD
    3.  Sandro FRENNESSON,   Uppsala TKD Klubb
    Sparring HIGH, Male -/+80 kg
    1.  Linus RUNDBERG,   Frölunda TKD Klubb
    2.  Jonas AHRNBERG,   Kungälv TKD Klubb
    3.  Jimmie LID"N,   Mariestad TKD Club
    Sparring HIGH jun, Female OPEN
    1.  Urszula JANCZYK,   Dolny Slask TKD
    2.  Leona DOCEKALOVA,   So-San Znojmo TKD
    3.  Natalia KUTA,   LSK Lublin
    3.  Dorota SIPTA,   LSK Lublin
    Sparring HIGH jun, Male -52/-58 kg
    1.  Rafal HRARSIMOWICZ,   Dolny Slask TKD
    2.  Andrea ORLANDO,   TKD Academy
    3.  Adrian SIDOR,   KSKT Kielce
    Sparring HIGH jun, Male -63 kg
    1.  Jari RAMBERG,   TKD Akatemia
    2.  Marcin KOZIOR,   Dolny Slask TKD
    3.  Krystian MARZEC,   Dolny Slask TKD
    3.  Krzysztof SEMP,   Dolny Slask TKD
    Sparring HIGH jun, Male -70 kg
    1.  Wojciech BRZOZOWSKI,   KSKT Kielce
    2.  Henrick-Emil EDVARDSEN,   NTN East Norway
    3.  Andre NILSEN,   Team West NTN
    3.  Sondre HAFNOR,   NTN East Norway
    Sparring HIGH jun, Male +70 kg
    1.  Daniel TURSKI,   Dolny Slask TKD
    2.  Niklas MARMHEDEN,   Frölunda TKD Klubb
    3.  Sebastian ARNEBERG,   NTN East Norway
    3.  Alexander MYRSTAD DYBVIK,   More/Romsdal NTN
    Sparring MEDIUM, Female -52/-58 kg
    1.  Jennifer ALMGREN,   Mölndal TKD Klubb
    2.  Henna Rika ASPLUND,   Helsinki University
    Sparring MEDIUM, Female -/+70 kg
    1.  Maria HOVELIUS,   Ljungby TKD ITF
    2.  Elena KUZINA,   All Russian TKD Fed.
    Sparring MEDIUM, Male -63/-71 kg
    1.  Hung NGUYEN,   Fighter TKD Club
    2.  Krzysztof BORYS,   Dolny Slask TKD
    3.  Dennis INGESSON,   Skövde TKD Club
    3.  Trane MALMIN,   NTN East Norway
    Sparring MEDIUM, Male -/+80 kg
    1.  Jimmi LEJENBLAD,   Skövde TKD Club
    2.  Trond TERTNES,   NTN East Norway
    3.  Jesper LUNDGREN,   Uppsala TKD Klubb
    Sparring MED jun, Female OPEN
    1.  Malwina CYRAN,   Dolny Slask TKD
    2.  Nastasja PECNIK,   SC Hyong Celje
    3.  Joanna RAPACZ,   Dolny Slask TKD
    3.  Karolina GEBSKA,   Dolny Slask TKD
    Sparring MEDIUM jun, Male -52/-63 kg
    1.  Grzegorz ZAJAC,   Dolny Slask TKD
    2.  Michal BROGOWSKI,   Dolny Slask TKD
    Sparring MEDIUM jun, Male -/+70 kg
    1.  Krzysztof NOWAK,   Dolny Slask TKD
    2.  Fredrik FOSS,   Mariestad TKD Club
    3.  Jonas SCHWARZ,   Fighter TKD Club


COPYRIGHT ©WSKT 2003-2017. ALL RIGHTS RESERVED.