Sklep zdrowe gary - produkty ekologiczne wrocław, zdrowa żywność wrocław, produkty bezglutenowe wrocław, żywność ekologiczna wrocaw, sklep ekologiczny wrocław, zdrowe jedzenie wrocław, bio sklep wrocław, zdrowa żywność online

biuro rachunkowe Wrocław

skateshop online, hip hop sklep, bluza ganja mafia, demonologia sklep, snapback, koszulka elpolako, t-shirt koka, nerka dill, spodnie dresowe wsrh, saszetka diemente wear, bluza prosto, stoprocent wrocław, ssg wyprzedaż.

Sklep agustoshop.pl - kuchnia molekularna tekstury, szkło barowe sklep

facebook
 • Plan zajęć

  GRUPA POCZĄTKUJĄCAX

  PONIEDZIAŁEK

  WTOREK16:00 - 18:00

  ŚRODA

  CZWARTEK16:30 - 18:00

  PIĄTEK

  SOBOTA09:00 - 12:30

  NIEDZIELA

 • +48 501 381 215
 • Kontakt

  Wrocławski Sportowy Klub Taekwon-do I.T.F. X

  Adres korespondencyjnyBystrzycka 75/7,
  54-215 Wrocław

  TreningiSzkoła Podstawowa nr 38,
  ul. Horbaczewskiego 61,
  54-215 Wrocław

  Kontakt

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

ME w Benidorm

 • 26 - 04 - 2009

  W dniach 24-26.04.2009r w słonecznej Hiszpanii odbyły się po raz  24 Mistrzostwa Starego Kontynentu. Nie zabrakło na nich zawodników WSKT którzy zaliczyli bardzo udany występ przywożąc z sobą 4 tytuły Mistrzów Europy i 12 medali.

 • Zanim zaczęły się Mistrzostwa, wszyscy zawodnicy uczestniczyli w tygodniowym zgrupowaniu Reprezentacji Narodowej. Pod okiem trenerów Kadry nasi zawodnicy przygotowywali się do konkurencji drużynowych.

  Po wyczerpujących treningach, w poniedziałek wieczorem wyruszający z Legnicy bardzo wygodny autokar firmy "Zawisza", pozbierał wszystkich uczestników wyjazdu do Benidorm. Cała podróż trwała około 34h, i odbyła się w przyjemnej atmosferze. Umilały ją liczne rozmowy, nie tylko o TKD, oglądanie filmów i zmieniające się krajobrazy jakimi raczyły nas przepiękne wybrzeża Morza Śródziemnego.

  Zakwaterowani zostaliśmy w 4 gwiazdkowym hotelu Gran Bali, gdzie było również biuro zawodów. Szczęśliwcy otrzymali pokoje na 15 piętrze z widokiem na plaże, mniej szczęśliwi na panoramę Benidorm.

  Dla naszego  Klubu zawody rozpoczęły się od zdobycia przez Ewelinę Zając brązowego medalu w konkurencji walk indywidualnych powyżej 70kg. Ewelina doszła do półfinału w którym została zdyskwalifikowana przez sędziów. Podczas walki w której była stroną przeważającą, bardzo celnie trafiła swoją przeciwniczkę z Anglii techniką ręczną i nożną. Dokładne trafienia znokautowały przeciwniczkę, co nie spodobało się sędziemu planszowemu. Szkoda bo Ewelina miała na tych zawodach realną szansę dostania się do finału i zdobycie nawet złotego medalu.

  Dokonał tego na szczęście Amit Batra wygrywając w pierwszym pojedynku ze swoim pogromcą z Wrocławia Alexandrem Leonovem. Po wygranym bez problemu półfinale i finale Amit został po raz drugi w swojej karierze Mistrzem Europy.

  W drugim dniu zawodów brązowy medal zdobył Adam Szulc, junior młodszy walczący z dużo starszymi zawodnikami w kategorii do 63kg. W drodze do medalu pokonał bez większych problemów zawodników z Białorusi, Norwegii i Rumunii. Niestety w bardzo wyrównanym pojedynku uległ Romanowi Kudashovowi z Rosji. Walka była bardzo wyrównana i zakończyła się dopiero w dogrywce.

  Walki Eweliny i Adama odbywały się na "magicznej" macie numer 2. Podczas pojedynków naszych zawodników cały czas pojawiały się bardzo niezrozumiałe werdykty. Na tej planszy walczył również Piotr Olkiewicz. W pierwszym pojedynku zdeklasował zawodnika z Grecji. Niestety, jednemu z sędziów pomyliły się kolory, bo punktował liczne celne trafienia nogą w głowę na korzyść Greka. W drugiej walce chyba również źle działał sytem elektroniczny, bo mimo 2 celnych trafień ze strony Piotra, przegrał on 2 do 1 i remisu z późniejszym Mistrzem Europy Słoweńcem Sebastijanem Haiti, który raczej ani razu nie trafił celnie Pokemona.

  W konkurencjach drużynowych nasi zawodnicy zdobyli aż 3 tytuły Mistrzowskie. Łukasz Sudak i Radosław Zazulak w konkurencji walk Seniorów, Adam Szulc i Piotr Olkiewicz w walkach Juniorów i juniorskich układach drużynowych. Do tego cała czwórka przywiozła brązowe medale w konkurencji technik specjalnych w swoich kategoriach wiekowych.

  Całe Mistrzostwa zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem naszej reprezentacji która łącznie zdobyła 18 medali złotych, 4 srebrne i 14 brązowych, wygrywając oprócz klasyfikacji łącznej, klasyfikację w seniorach.

  Poniżej przedstawiamy wykaz osiągnięć zawodników WSKT z odbywających się ME w Hiszpanii.

  Amit Batra - Mistrz Europy w walkach indywidualnych do 54kg

  Ewelina Zając - III miejce w walkach indywidualnych powyżej 70kg.

  Adam Szulc - III miejsce w walkach indywidualnych do 63kg

   

  Łukasz Sudak i Radosław Zazulak - Mistrzowie Europy w walkach drużynowych

  Łukasz Sudak i Radosław Zazulak - III miejsce w drużynowych technikach specjalnych

  Piotr Olkiewicz i Adam Szulc - Mistrzowie Europy w walkach drużynowych

  Piotr Olkiewicz i Adam Szulc - Mistrzowie Europy układach drużynowych

  Piotr Olkiewicz i Adam Szulc - III miejsce w drużynowych technikach specjalnych

   

  Wkrótce zostanie dodana relacja z zawodów.

   

  Galeria: Mistrzostwa Europy 2009 - pierwsze zdjęcia

   

   


COPYRIGHT ©WSKT 2003-2017. ALL RIGHTS RESERVED.