Sklep zdrowe gary - produkty ekologiczne wrocław, zdrowa żywność wrocław, produkty bezglutenowe wrocław, żywność ekologiczna wrocaw, sklep ekologiczny wrocław, zdrowe jedzenie wrocław, bio sklep wrocław, zdrowa żywność online

biuro rachunkowe Wrocław

skateshop online, hip hop sklep, bluza ganja mafia, demonologia sklep, snapback, koszulka elpolako, t-shirt koka, nerka dill, spodnie dresowe wsrh, saszetka diemente wear, bluza prosto, stoprocent wrocław, ssg wyprzedaż.

Sklep agustoshop.pl - kuchnia molekularna tekstury, szkło barowe sklep

facebook
  • Plan zajęć

    GRUPA POCZĄTKUJĄCAX

    PONIEDZIAŁEK

    WTOREK16:00 - 18:00

    ŚRODA

    CZWARTEK16:30 - 18:00

    PIĄTEK

    SOBOTA09:00 - 12:30

    NIEDZIELA

  • +48 501 381 215
  • Kontakt

    Wrocławski Sportowy Klub Taekwon-do I.T.F. X

    Adres korespondencyjnyBystrzycka 75/7,
    54-215 Wrocław

    TreningiSzkoła Podstawowa nr 38,
    ul. Horbaczewskiego 61,
    54-215 Wrocław

    Kontakt

    Sending your message. Please wait...

    Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

    There was a problem sending your message. Please try again.

    Please complete all the fields in the form before sending.

Nowe Czarne Pasy w WSKT

  • 13 - 12 - 2009

    Niezmiernie miło mi poinformować że dnia 13-12-2009r w Lublinie na egzaminie centralnym pięciu zawodników WSKT uzyskało promocję na stopień 1 dan.
    W skład komisji egzaminacyjnej weszli Mistrz Ung Kim Lan " VIII Dan, Mistrz Zbigniew Bujak VII Dan, Janusz Gutkowski VI Dan i Zbigniew Semp VI Dan.

    Czarny Pas mają prawo nosić:

    - Łukasz Smolarczyk
    - Tomasz Kiezik
    - Marcin Kozior
    - Jan Unold
    - Michał Fliszewski

    Wszystkim serdecznie gratulujemy!

    Zdjęcia można zobaczyć pod tym adresem na stronie MKS Lewart Lubartów


  • Poniżej lista osób, które otrzymały promocję:

    1. Mariusz Cieslik LSKT LUBLIN III Dan
    2. Piotr Jablonski MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA III Dan
    3. Magdalena Krauze TAEWO WARSZAWA III Dan
    4. Hubert Kotyra MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA III Dan
    5. Artur Osuchowski DRAGON JANÓW III Dan
    6. Grzegorz Rozek TAEKWON-DO ITF SZCZECIN III Dan
    7. Pawel Szwejkowski LKS MATSOGI CIECHANÓW III Dan
    8. Piotr Szwejkowski LKS MATSOGI CIECHANÓW III Dan
    9. Janusz Macialek WAT WROCŁAW II Dan
    10. Robert Mucha WAT WROCŁAW II Dan
    11. Marta Mysur ŁSKT ŁÓDŹ II Dan
    12. Tomasz Prochniak LSKT LUBLIN II Dan
    13. Andrzej Strzelecki ORIENT KŁOBUCK II Dan
    14. Piotr Antos KAT KRAKÓW I Dan
    15. Lukasz Czaplinski KTT ŁÓDŹ I Dan
    16. Bartlomiej Cybul GSC LUBLIN I Dan
    17. Michal Fliszewski WSKT WROCŁAW I Dan
    18. Marcin Grzybowski UKS Pyzdrskie Centrum Taekwondo I Dan
    19. Michal Gruzlinski PSKT POZNAŃ I Dan
    20. Magdalena Hybiak PSKT POZNAŃ I Dan
    21. Wojciech Januszewski WAT WROCŁAW I Dan
    22. Arnold Kajkowski ORIENT KŁOBUCK I Dan
    23. Leszek Kempny FENIKS-ARETE RYBNIK I Dan
    24. Tomasz Kiezik WSKT WROCŁAW I Dan
    25. Karolina Kopeć LOTOS JABŁONNA I Dan
    26. Marcin Kozior WSKT WROCŁAW I Dan
    27. Rafal Krasowski CENTRUM ITF WROCŁAW I Dan
    28. Piotr Kuś HUSARZ KRAKÓW I Dan
    29. Agata Łosinska WAT WROCŁAW I Dan
    30. Natalia Olszak RAT RADZYŃ I Dan
    31. Anna Piszczorowicz WAT WROCŁAW I Dan
    32. Piotr Radziwilowicz KAT KRAKÓW I Dan
    33. Marcin Richert TAEKWON KOLBUDY I Dan
    34. Piotr Rzepecki TAEKWON-DO ITF SZCZECIN I Dan
    35. Dawid Smolbik ŻAK BIAŁA PODLASKA I Dan
    36. Lukasz Smolarczyk WSKT WROCŁAW I Dan
    37. Marek Stepnowski FENIKS-ARETE RYBNIK I Dan
    38. Kevin Szwyning KTT ŁÓDŹ I Dan
    39. Tomasz Szelag HUSARZ KRAKÓW I Dan
    40. Urszula Sysula KAT KRAKÓW I Dan
    41. Jan Unold WSKT WROCŁAW I Dan
    42. Filip Wieczorek MKST MIŃSK MAZOWIECKI I Dan


COPYRIGHT ©WSKT 2003-2017. ALL RIGHTS RESERVED.