Sklep zdrowe gary - produkty ekologiczne wrocław, zdrowa żywność wrocław, produkty bezglutenowe wrocław, żywność ekologiczna wrocaw, sklep ekologiczny wrocław, zdrowe jedzenie wrocław, bio sklep wrocław, zdrowa żywność online

biuro rachunkowe Wrocław

skateshop online, hip hop sklep, bluza ganja mafia, demonologia sklep, snapback, koszulka elpolako, t-shirt koka, nerka dill, spodnie dresowe wsrh, saszetka diemente wear, bluza prosto, stoprocent wrocław, ssg wyprzedaż.

Sklep agustoshop.pl - kuchnia molekularna tekstury, szkło barowe sklep

facebook
 • Plan zajęć

  GRUPA POCZĄTKUJĄCAX

  PONIEDZIAŁEK

  WTOREK16:00 - 18:00

  ŚRODA

  CZWARTEK16:30 - 18:00

  PIĄTEK

  SOBOTA09:00 - 12:30

  NIEDZIELA

 • +48 501 381 215
 • Kontakt

  Wrocławski Sportowy Klub Taekwon-do I.T.F. X

  Adres korespondencyjnyBystrzycka 75/7,
  54-215 Wrocław

  TreningiSzkoła Podstawowa nr 38,
  ul. Horbaczewskiego 61,
  54-215 Wrocław

  Kontakt

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

10 medali na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Lubin 2016. Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

 • 17 - 04 - 2016

   

  W dniu 16 kwietnia 2016 w Lubinie na sali Zespołu Szkół Nr1, ul. Składowa 3 zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Dolny Śląsk i Opolskie oraz eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

  Organizatorem zawodów był Pan Waldemar Dolecki IV Dan, trener Klubu Koreańskiej Sztuki Walki Taekwon-do oraz trener Kadry Narodowej Kobiet.

  Na matach zawodów stanęło blisko 300 młodych teakwondoków z 10 klubów naszego Makroregionu. Najliczniejszą drużyną składającą się z 60 młodzików, juniorów młodszych i juniorów był, jak co roku WSKT Wrocław. Niestety aż 13 zawodników WSKT nie dotarło na turniej i zostało w domu.

   

  Pod okiem trenerów Adama Alenowicza, Łukasza Sudaka i Radosława Zazulaka nasi młodzicy wywalczyli 10 medali (2 złote, 2 srebrne i 6 brązowych), zdobywając rekordową liczbę 51 punktów w Systemie Sportu Dzieci i Młodzieży. Jest to chyba 10 rok z rzędu, kiedy wygrywamy w tej kategorii wiekowej. Wielką satysfakcją dla trenerów były wyniki w najwyższych kategoriach układów pow. 6 kup. W pierwszej 16 nasi chłopcy oddali tylko jedno miejsce, natomiast w pierwszej 8 znalazło się aż 6 naszych zawodniczek. Były to najliczniej obsadzone kategorie układów.

  Medale zdobyte przez młodzików.

  Złote medale:

  • Amelia Rymut układy pow. 6 cup
  • Leon Saganowski układy pow. 6 cup

  Srebrne medale:

  • Sztukowski Krzysztof układy pow. 6 cup
  • Judyta Inga Opania układy do 6 cup

  Brązowe medale:

  • Szymaniak Julia układy do 6 cup
  • Kałuża Małgorzata układy pow. 6 cup
  • Wąsowska Karolina układy pow. 6 cup
  • Mikoda Adrian układy pow. 6 cup
  • Szałasz Kajetan układy pow. 6 cup
  • Pacześniak Antonii techniki specjalne mężczyzn.

   

  Wynik medalowy i punktowy mógłby być zdecydowanie większy. Niestety, nasi zawodnicy ze względu na posiadane wysokie stopnie startowali w jednej konkurencji i zarówno dziewczyny jak i chłopcy często "wycinali" się wzajemnie w eliminacjach.

  Zawody nie odbyły się bez pewnych zgrzytów. Nasza klubowa sędzina przez przypadek wykluczyła bardzo zdolną podopieczną Radka Zazulaka, Karinę Zagrodnik. Przez błąd sędziów nie odbył się jej drugi pojedynek, a w drabinki wpisana została jej koleżanka klubowa Judyta Opania, która zdobyła ostatecznie 2 miejsce.

  Klasyfikację juniorów młodszych również wygrał WSKT. Nasi zawodnicy zdobyli 4 złote, 5 srebrnych i 7 brązowych medali. Na podium w kategorii walk stanęli Nikodem Lewandowski w walkach do 52kg, Krzysztof Gogoj w walkach do 58kg, Blicharski Marcin w walkach do 64kg. Dwaj ostatni w finale pokonali swoich kolegów klubowych Grzegorza Janaszaka i Jana Pacześniaka. W kategorii do 70kg triumfował Marcin Borowiec, zdobywający również brązowy medal w konkurencji technik specjalnych.

  Klasyfikację juniorów wygrał natomiast KST Głubczyce, wyprzedzając WSKT Wrocław i LKT Legnicę. Najlepszymi juniorami turnieju zostali Jabłońska Olga z Głubczyc i Bandrowski Michał z WSKT.

   

  Wszystkim młodzikom serdecznie gratulujemy bardzo udanego wstępu!

   

  Trenerzy WSKT


COPYRIGHT ©WSKT 2003-2017. ALL RIGHTS RESERVED.