Sklep zdrowe gary - produkty ekologiczne wrocław, zdrowa żywność wrocław, produkty bezglutenowe wrocław, żywność ekologiczna wrocaw, sklep ekologiczny wrocław, zdrowe jedzenie wrocław, bio sklep wrocław, zdrowa żywność online

biuro rachunkowe Wrocław

skateshop online, hip hop sklep, bluza ganja mafia, demonologia sklep, snapback, koszulka elpolako, t-shirt koka, nerka dill, spodnie dresowe wsrh, saszetka diemente wear, bluza prosto, stoprocent wrocław, ssg wyprzedaż.

Sklep agustoshop.pl - kuchnia molekularna tekstury, szkło barowe sklep

facebook
 • Plan zajęć

  GRUPA POCZĄTKUJĄCAX

  PONIEDZIAŁEK

  WTOREK16:00 - 18:00

  ŚRODA

  CZWARTEK16:30 - 18:00

  PIĄTEK

  SOBOTA09:00 - 12:30

  NIEDZIELA

 • +48 501 381 215
 • Kontakt

  Wrocławski Sportowy Klub Taekwon-do I.T.F. X

  Adres korespondencyjnyBystrzycka 75/7,
  54-215 Wrocław

  TreningiSzkoła Podstawowa nr 38,
  ul. Horbaczewskiego 61,
  54-215 Wrocław

  Kontakt

  Sending your message. Please wait...

  Thanks for sending your message! We'll get back to you shortly.

  There was a problem sending your message. Please try again.

  Please complete all the fields in the form before sending.

Europejski nokaut, wielki sukces naszych zawodników

 • 01 - 05 - 2016

  W dniach od 27 kwietna do 1 maja 2016 w Tampere w Finlandii odbywały się XXXI Mistrzostwa Europy Seniorów i XXII Mistrzostwa Europy Juniorów. Na fińskich matach stanęło 500 zawodników z 27 krajów Europy. Po raz 24 z rzędu Polska Reprezentacja Narodowa zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej dosłownie nokautując resztę Europy zdobywając 21 złotych medali (13 w konkurencjach indywidualnych i 8 drużynowo). Drugim krajem Europy została Rumunia z 8 medalami złotymi, trzecim Norwegia zdobywając 6 złotych medali.

  Na szczególne uznanie zasługuje występ Eweliny Zając, która zdobyła w sumie 5 medali, zostając najlepszą zawodniczką w Europie. Wywalczyła tytuł Indywidualnej Mistrzyni Europy walkach do 68kg, Mistrzostwo Europy w testach siły seniorek, 2 złota w drużynowych układach i drużynowych walkach , oraz srebrny w drużynowych testach siły kobiet. Złoty medal zdobyła Karolina Czorniej w testach siły juniorek i srebrny medal w walkach w kategorii do 70kg seniorów Kamil Dobrowolski. Dodatkowo, Radek Zazulak zdobył 2 złote medale w walkach drużynowych i drużynowych technikach specjalnych, oraz srebro w drużynowych testach siły seniorów.

  Gratulujemy!


COPYRIGHT ©WSKT 2003-2017. ALL RIGHTS RESERVED.